Mereannioaas keset Viru tänavat

Viru väravate juures asuv The Seafood Bar Tallinn garanteerib elamuse igale mereannigurmaanile. Külastaja saab valida, kas soovib istuda baaris, teise korruse restoranis või hoopiski meresinisel terrassil.

 

Nagu nimi The Seafood Bar viitab, on tegemist kohaga, kuhu on oodatud nii mereandide nautijad, kes soovivad maitseelamusi restoranis kui ka need, kel eesmärgiks teha kiire drink baaris. Menüü on valikuterikas ning üllatusterohke. Iga päev lisatakse sinna midagi, mis teeb selle päeva eriliseks.  Üks reegel on aga küll – mitte kunagi ei saada kokk külastajale toitu, mida ta ise ei naudiks.

 

Peakokk Dmitri Fomenko on menüü koostamisel koondanud kokku enda kogemused, oskused ja reisidelt kogutud inspiratsiooni. Olulisemaks toidu valmistamisel peab Dmitri toorainet ning tema missiooniks on alati leida turult parim. Külalistele pakub peakokk roogasid, mis on valmistatud nii kohalikust kui ka mujalt maailmast pärit värskest ja kvaliteetsest toorainest. Kindel on see, et The Seafood Bar Tallinn on suurima mereannivalikuga restoran Eestis! Toidu valmistamisel ei seo Dmitri end liigselt riigipiiridega. Menüüst leiab Vahemerele omaseid puhtaid ja lihtsaid maitseid ning Eesti ja Aasia stiilis valmistatud roogasid. The Seafood Bar kahel korrusel toimetavad erinevad kokad: grillimeister, pitsameister ja hõrkude suupistete valmistaja, kelle oskused on avatud köögis kõigile nähtavad.

 

Vilunud kokkade kõrval tegutsevad The Seafood Bar`is ka kokteilimeistrid, kes segavad oskuslikult kokku nii klassikaliselt trendikaid kui värskendavalt suviseid kokteile, mida suveõhtutel terrassil nautida. The Seafood Bar Tallinn terrassi tunned ära juba kaugelt tänu tema sinirohelisele päikesest rikastatud värvigammale. See 90-kohaline õuerestoran särab teiste seas nagu sinine laguun.


The Seafood Bar restorani saab rentida ka sünnipäevadeks, pulmadeks, konverentsideks ja teisteks tähtsündmusteks. Hubane restoran mahutab 80 külastajat. 
 

Loome kiirelt atmosfääri, mis vastab Teie kõikidele soovidele.


 

Ootame Teid nautima tõelist vahemere elamust!


 

Reserveerimine

* Tingimuseks on, et tärniga märgitud lahtrid peavad olema täidetud.

Broneeri

Kontaktid

Viru 23, 10140 Tallinn
Tel.: +372 656 5705